forum akademi telefon (0212) 696 2222
forum akademi facebookforum akademi twitterforum akademi instagram

TEOG için yeni ek puan nedir?

Anasayfa » Haber & Duyuru » TEOG için yeni ek puan nedir?
tarih icon 01.12.2015 | okunma 1658 | forum akademi etiket TEOG ek puan
ara bölme
TEOG için yeni ek puan nedir? 8.Sınıf öğrencilerinin teog puanlarına yeni bir ek puan daha eklenebilir. Sosyal faaliyetler de başarılı olan öğrencilerin ek puan alacağı yeni bir sistem için çalışmalar başladı.
Bu çalışma ile öğrencilerin sosyal faaliyetlere ilgilerinin artırılması hedefleniyor. TEOG Sınavında sosyal faaliyetleri olan öğrencilere ek puan verilecek. Bunun yanısıra sanat ve spor liselerinin mevcut sayısı arttırılacak. Liseye geçişte "sosyal" öğrenciye ek puan verilecek. Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencilere liseye geçişte sosyal, sanat ve spor etkinlikleri üzerinden ek puan verilecek bir düzenleme üzerinde çalışıyor. ÖĞRENCİLERİN SOSYAL YAŞAMI DESTEKLENECEK çalışmaya göre, öğrencilerin sosyal yaşamı desteklenecek, sanat, spor ve bilimsel çalışmalar için de öğrenciler teşvik edilecek. Spor, müzik, resim, tiyatro gibi faaliyetlerle ilgilenen öğrenciler, TEOG'da ek puan alacak.Haber & Duyuru
ara bölme

Forum Akademi Yaz Okulu

yaz okulu atakent halkalı

Her yaz dönemi için eğlenerek öğrenmenin en doğru ve güvenilir adresi Forum Akademi Yaz Okulları.
Forum Akademi yaz okulları 4 yaş ile 15 yaş aralığında Yüzme, Müzik, Resim, İngilizce, Matematik, Satranç, Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Akıl Oyunları, Hızlı Okuma, Jimnastik, Yaratıcı Drama, Sinema, Kültürel gezileri ve çok daha fazlası ile eğlenerek öğrenmenin iç içe olduğu dop dolu bir yaz dönemi sunar.
Yaz okulu kayıtları her yıl Nisan ayı içerisinde yapılmaktadır.

forum akademi eğitim atakent sınav etüt atakent ingilizce eğitim
© 2018 FORUM AKADEMİ | Web Tasarım, SEO