mobil menu
ara ara

Soyak Olimpiakent Sınav Etüt Merkezi


Soyak Olimpiakent - Butik Eğitim & İngilizce & Özel Ders

soyak özel ders forum akademi

Özel Ders Programlarımız

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimize özel, cazip fiyatlarla kurumuzda istediğiniz dersten özel ders paketleri satın alabilirsiniz. Sınav öncesi dönemlerde veya yıl boyu devam eden özel ders programlarımız ile kişiye özel çalışmalarla hızlı bir şekilde netice almaktayız.

5. 6. 7. ve 8. Sınıflara Özel Okul Destek ve Sınavlara Ön Hazırlık Programlarımız

Yeni sistemde liselere yerleşme puanında sadece sınav değil, okul derslerinin ortalaması da oldukça önem kazanmıştır. Soyak Şubemiz de’de 5. 6. ve 7. sınıflara özel, okul başarısını artırmayı amaçlayan butik programlarımız mevcuttur.

Bu programların en önemli özelliği standart bir program yerine esnek bir program uygulayarak öğrencilerin okulda gördükleri konulara göre eğitim verip okul başarısını %100 sağlamaktır. MEB okullarında bildiğiniz gibi aynı okulda bile aynı branştaki iki farklı öğretmen farklı hızlarda ilerleyip, sınavlarda farklı sorular sorabilmektedir. İşte bu yüzden kurumumuz okul destek programlarında belli çizgilerle sınırlanmış program yerine öğrencilerin ihtiyacına cevap verebilen esnek programlar uygulayıp üstün başarı sağlamaktadır. Bunun yanında yazılı dönemleri, deneyimli öğretmenlerimizin hazırladığı klasik yazılı sorularıyla sınav öncesi kendini test edip, eksiklerini gidermekte ve okuldaki yazılıda yüksek puan almaktadır.

Soyak şubemizde 8-10 kişilik gruplarla özel ders kalitesinde 8. Sınıflara özel okul derslerine destek ve Merkezi sınavlara (LKS) hazırlık programlarımız mevcuttur.

Bu programlarda alanında uzman, deneyimli öğretmenler eşliğinde az sayıda V.I.P sınıflarımızda bütün derslerin verimi maksimum düzeyde olmakta ve öğrencilerimizin başarısı fark edilir düzeyde yükselmektedir. Merkezi sınavlara hazırlık programlarımızda Bil-test, Simya yayınlarını ve kendi öğretmenlerimizin özel olarak hazırladığı sorularını kullanmaktayız. Öğretmenlerimizin hazırladığı birçok sorunun benzeri TEOG sınavında gelmiştir ve öğrencilerin başarısına çok önemli katkılar sağlamıştır.

Oxford House İngilizce Programları

Çağımızın ihtiyacı olan İngilizce artık her meslekte öğrenilmesi zorunlu bir dil haline gelmiştir. Ülkemizde maalesef yıllardır salt gramer bilgisi üzerine eğitim yapılmış, dinleme, konuşma, kelime becerileri önemsenmemiştir. Bunun sonucunda dilbilgisi kurallarını çok iyi bilen fakat konuşamayan, cümle kuramayan bir nesil ortaya çıkmıştır.

Soyak şubemiz eğitim metodu olarak Oxford House College’ın her zaman konuşma ve kelime becerilerini ön planda tutan bir anlayış benimsemiştir. Oxford House College’daki öğretmenler de, var olan geleneksel “gramer” tabanlı öğretim tekniklerinin aksine güncel iletişime dayalı (communicative) eğitim vermektedirler. Bu sistem öğrencilerin daha fazla ihtiyacı olan işlevsel İngilizce anlamına gelip öğrencilerin İngilizceyi konuşabilme yetenekleri üzerinde durma esasına dayanmaktadır. Yabancı öğretmenler ile desteklenen programlarımızda İngilizce konuşmak artık hayal değildir. Ayrıntılar oxford atakentHaber & Duyuru
ara bölme
forum akademi eğitim atakent sınav etüt atakent ingilizce eğitim
© 2020 FORUM AKADEMİ | Web Tasarım, SEO | kitap42.com