forum akademi telefon (0212) 696 2222
forum akademi facebookforum akademi twitterforum akademi instagram

Laleşehir Sınav Etüt Merkezi


atakent laleşehir sınav etüt merkezi

Çalışan aileler için yemekli ve servis hizmetlidir. Etüt programlarımız da 1,2,3 ve 4. Sınıf ilkokul öğrencilerimizi servisimiz ile okullarından alıyoruz. Öğrencilerimiz kurumumuzda sağlıklı ev yemekleri ile öğle yemeği ve dinlenme saatinden sonra alanında uzman sınıf öğretmenleri eşliğinde ödevlerini tamamlanır. Ödevlerin ardından kalan zamanda öğretmenler eşliğinde konu eksiklerini giderirler. Öğrencilerimiz eve gittiğinde ödevlerini yapmış konularını eksik olmadan anlamış vaziyette evlerinde olur.

Etüt programımız haftanın 5 günü olup öğrenci okuldan çıktığı saatten akşam 18.30’a kadar devam etmektedir. Bu program sayesinde ilkokul öğrencilerimiz güvenli, huzurlu bir ortamda tüm ödevlerini bitirip konu eksiklerini gidermekte, okul sonrası zamanlarını verimli bir şekilde geçirmektedir. Atakent bölgesinde yer alan Laleşehir Etüt Merkezimiz Halkalı merkeze de yakın konumdadır.

laleşehir sınav etüt

Laleşehir etüt programlarımızda bulunan imkanlar,

  • Öğle yemeği
  • Ödeve destek
  • Yazılıya hazırlık
  • Servis hizmeti
  • Özel ders imkanı
  • İngilizce eğitimi
Laleşehir etüt merkezi program ücreti veya her türlü bilgi için iletişim bölümünden yada hemen 0212 495 05 15 den bize ulaşabilirsiniz.Haber & Duyuru
ara bölme

Forum Akademi Yaz Okulu

yaz okulu atakent halkalı

Her yaz dönemi için eğlenerek öğrenmenin en doğru ve güvenilir adresi Forum Akademi Yaz Okulları.
Forum Akademi yaz okulları 4 yaş ile 15 yaş aralığında Yüzme, Müzik, Resim, İngilizce, Matematik, Satranç, Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Akıl Oyunları, Hızlı Okuma, Jimnastik, Yaratıcı Drama, Sinema, Kültürel gezileri ve çok daha fazlası ile eğlenerek öğrenmenin iç içe olduğu dop dolu bir yaz dönemi sunar.
Yaz okulu kayıtları her yıl Nisan ayı içerisinde yapılmaktadır.

forum akademi eğitim atakent sınav etüt atakent ingilizce eğitim
© 2018 FORUM AKADEMİ | Web Tasarım, SEO