forum akademi telefon (0212) 696 2222
forum akademi facebookforum akademi twitterforum akademi instagram

Çocuklar için ingilizce eğitimi

Anasayfa » Haber & Duyuru » Çocuklar için ingilizce eğitimi
Çocuklar için ingilizce eğitimi 2018 yılı için çocuk ingilizce programı kayıtları devam ediyor. Deneyimli eğitim kadromuz ile atakent de çocuklarınız için en iyi ingilizce eğitim olanağı Forum Akademi ile yanınızda.

İngilizce eğitim programı içerikleri ve çocuklar için ingilizce eğitimi ücret bilgileri için hemen 0212 696 22 22 yarayıp bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz merkezlerimize gelerek misafirimiz olabilir yada online olarak bilgi talep edebilirsiniz. Online bilgi ve iletişim

En değerli varlıklarımız, çocuklarımızın iyi bir eğitim alması için, İngilizceyi erken yaşta öğrenmeleri ve hayatlarında, eğitimlerinde daha başarılı olmaları için Forum Akademi yanınızda. Atakent ve Halkalı bölgesinde yılların deneyimi ile uzman kadromuz ile şubelerimizde eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

Çocuklar için İngilizce eğitim programları

Dil eğitimi ile erken yaşta tanışan çocuklarımız daha başarılı olmaktadırlar. Merkezlerimiz de sadece çocuklar için değil yetişkinler içinde bir çok İngilizce programları yer almaktadır. Lütfen bilgi almaktan çekinmeyiniz.Haber & Duyuru
ara bölme

Forum Akademi Yaz Okulu

yaz okulu atakent halkalı

Her yaz dönemi için eğlenerek öğrenmenin en doğru ve güvenilir adresi Forum Akademi Yaz Okulları.
Forum Akademi yaz okulları 4 yaş ile 15 yaş aralığında Yüzme, Müzik, Resim, İngilizce, Matematik, Satranç, Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Akıl Oyunları, Hızlı Okuma, Jimnastik, Yaratıcı Drama, Sinema, Kültürel gezileri ve çok daha fazlası ile eğlenerek öğrenmenin iç içe olduğu dop dolu bir yaz dönemi sunar.
Yaz okulu kayıtları her yıl Nisan ayı içerisinde yapılmaktadır.

forum akademi eğitim atakent sınav etüt atakent ingilizce eğitim
© 2018 FORUM AKADEMİ | Web Tasarım, SEO