mobil menu
ara ara

Avrupa Konutları 3 Etüt Merkezi, İngilizce Eğitim


avrupa konutları 3 etüt merkezi ingilizce

Atakent Avrupa Konutları 3 site içerisinde bulunan şubemiz, sitede oturan öğrencilerimize güvenli evlerine yakın bir ortamda okul başarısını artırma, sınav destek, özel ders ve İngilizce programlarına ulaşma şansı sunmaktadır.

Avrupa Konutları 3 şubemizde, Soyak Merkez şubemizde uygulanan Butik Eğitim programlarımızın tamamı uygulanmaktadır. Şubemizde ki tüm branşlar da sunduğumuz özel ders paketlerimiz ile hedeflenen başarıya öğrencilerimizi en kısa sürede ulaştırmaktayız.

Şubemiz de Oxford House çocuk ve yetişkin İngilizce programlarımız uygulanmaktadır.

Oxford House İngilizce Programları; Çağımızın ihtiyacı olan İngilizce artık her meslekte öğrenilmesi zorunlu bir dil haline gelmiştir. Ülkemizde maalesef yıllardır salt gramer bilgisi üzerine eğitim yapılmış, dinleme, konuşma, kelime becerileri önemsenmemiştir. Bunun sonucunda dilbilgisi kurallarını çok iyi bilen fakat konuşamayan, cümle kuramayan bir nesil ortaya çıkmıştır. Oxford House College’daki öğretmenler de, var olan geleneksel “gramer” tabanlı öğretim tekniklerinin aksine güncel iletişime dayalı (communicative) eğitim vermektedirler. Bu sistem öğrencilerin daha fazla ihtiyacı olan işlevsel İngilizce anlamına gelip öğrencilerin İngilizceyi konuşabilme yetenekleri üzerinde durma esasına dayanmaktadır. Yabancı öğretmenler ile desteklenen programlarımızda İngilizce konuşmak artık hayal değildir.

Kurs fiyatları veya diğer her türlü bilgi için iletişim bölümünden yada hemen 0212 696 96 76 dan bize ulaşabilirsiniz.


Haber & Duyuru
ara bölme
forum akademi eğitim atakent sınav etüt atakent ingilizce eğitim
© 2020 FORUM AKADEMİ | Web Tasarım, SEO | kitap42.com