Personel Giriş

Butik Eğitim & Etüt Merkezleri

Eğitim sisteminde yeni bir dershanecilik anlayışı, yeni bir yaklaşım.

Butik Eğitim nedir? Kişilere özel, 5 - 8 kişileyi aşmayacak sınıflarda verilen ve özel dersin bir alternatifi olarak tarif edibiliriz. Diğer eğitim kurumları düşünüldüğünde, kalabalık sınıf ortamlarında öğrencilerin gerilerde oturduğu belki sesten rahatsız oldukları birebir ilgilenilemeyen bir dershanecilik anlayışı görüyoruz.

BUTİK EĞİTİM de ise özel oluşturulan ve sayıları 8 i aşmayan ve her öğrenci için Eğitim Koçluğu sisteminin işlediği TAM ÖĞRENME metodunun uygulandığı, mutlak başarıya odaklanmış bir eğitim öngörülmektedir. Bu şekilde bir öğrenme yöntemi ile özel ders ihtiyaçı da ortadan kalkmaktadır.

Forum Akademi Eğitim Kurumları olarak tüm öğrencilerimizin çok yönlü gelişimi ve eğitimini çok önemsiyoruz. Unutulmamalıdır ki mutlu olan ve derslerini seven, eğitimlere severek ve istekli katılan öğrenciler çok daha başarılı olmaktadır. Bunun farkında olarak öğrencilerimiz için aktiviteler, etkinlikler vb onların sosyal açıdan destekleyecek her türlü içerikler titizlikle hazırlanmakta ve uygulanmaktadır.

Çocuğunuz, Günlük ödevlerini, Performans ve Proje ödevlerini, öğretmeninin gözetiminde birebir anlayarak, araştırarak, öğrenerek, geriye doğru konu eksikleri tamamlanarak yapar. Performans ödevi ve proje hazırlama, öğrenciler için genellikler korkulu bir rüyadır. Hâlbuki eğitim sistemimizde son yıllarda uygulanmaya başlayan proje hazırlama metodu ile öğrenim, çok önemlidir. Çocuğunuzun, sınıf da ki başarısı ile ilgili kaygısı varsa, ödevlerini düzenli ve eksiksiz yapma alışkanlığı oluşmamışsa, dolayısı ile sınıfta oluşacak başarının keyfini tatmamışsa, boş zamanlarında okuma alışkanlığını geliştirmemiş ise…
Etüt Merkezlerimizde BİREBİR EĞİTİM DESTEĞİ İLE BİZ YANINIZDAYIZ

etüt eğitim merkezi

Dersler

Etüt Eğitim Merkezlerimiz de öğrenciler ödevlerini, sınıf ve branş öğretmenleri gözetiminde yapmaktadır. Ödevin amacı işlenen konuların pekiştirilmesi ve öğrenci tarafından tam olarak anlaşılmasını sağlamaktır. Sadece bitirmiş olmak için yapılan ödevler amacına ulaşmamaktadır. Bu nedenle öğretmenlerimiz tüm öğrencilerin ödevlerini anlayarak ve konuyu tam öğrenerek tamamlamalarına yardımcı olmaktadır.

özel etüt merkezi

Sınav Öncesi

Etüt Merkezinde her öğrencinin okulu tarafından verilen sınav takvimi alınarak sınavları takip edilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerimizin defterleri ve çalışma kâğıtları incelenerek sınava yönelik alıştırmalar öğretmenlerimiz tarafından hazırlanır. Sınav çalışmaları son güne bırakılmadan sınav haftasına yayılarak yapılır. Böylece öğrencilerimizin sınav başarılarının artırılması sağlanır.

Eksik Konular

Okula devam edemeyip kaçırılan dersler veya sınıfta yeterince kavranılamayan konular etüt merkezimizde öğretmenlerimiz tarafından tekrarlanıp, çalışma kâğıtları ile pekiştirilmektedir. Bu sayede öğrencilerimizin tüm derslerini eksiksiz öğrenmeleri hedeflenmektedir.

Akşamları çocuklarınızın ödevlerine destek olmak için yeterli vakti bulmakta zorlanıyorsanız; SIKINTILARINIZA SON VERİN ARTIK

* Etüt Eğitimlerimiz için kontenjan sınırlı sayıda, bire bir olup, ilkokul ve ortaokul sınıflarına yöneliktir.
* Etüt merkezimiz çocuklarımız için her şeyin en iyisini düşünen tamamı eğitimci ve işini seven bir kadrodan oluşmaktadır.
Merkezimiz Servis ve yemekli etüt merkezidir.

Önceki etkinliklerimiz ile ilgili resimler için Fotoğraf Albümünü ziyaret edebilirsiniz.

** Yemekli Etüt Merkezi hakkında bilgi edinin.
** Sınavlara (Yazılıya) hazırlık programları hakkında bilgi edinin.
** Forum Akademi YAZ OKULLARI hakkında bilgi edinin.

Forum Akademi İletişim Formu

 • forumakademi icon ad 
 • forumakademi icon tel 
 • forumakademi icon mail
 • forumakademi icon mesaj 
 • forum akademi 

Soyak Olimpiakent

soyak oxford atakent özel ders
Atakent Soyak da, her yaş grubuna hitap eden özel derslerimiz, TEOG Sınavı ve İngilizce Kurslar Devamı

Laleşehir Konakları

yemekli etüt merkezi laleşehir konakları- atakent
Çalışan aileler için yemekli ve servis hizmetli etüt eğitimlerimiz vardır. Sınavlara hazırlık, Devamı

Avrupa Konutları 2

özel ders avrupa konutları 2
Yetişkinler için konuşma ingilizcesi, Sınavlara hazırlık TOEFL-IBT, IELTS, YDS, Cambridge ve TEOG Devamı

Avrupa Konutları 3

atakent özel ders forum akademi-avrupa konutları
Özel ders programlarımız ile sınavlara hazırlık TEOG, TOEFL-IBT,IELTS, YDS, Cambridge ... Devamı

YAZ OKULU, Forum Akademi

atakent yaz okulu

Eğlenelim - Öğrenelim ( 4 - 15 YAŞ )

 • Yüzme, Müzik, Resim
 • İngilizce, Matematik, Satranç
 • Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis
 • Akıl Oyunları, Hızlı Okuma
 • Jimnastik, Yaratıcı Drama, Sinema
 • Kültürel Geziler ...

Kayıtlarımız NİSAN ayında başlamaktadır.

Ulaşım & KROKİ

Atakent Mh. 227. Sk. No:2 Soyak Olimpiakent Sitesi
Teraspark Çarşısı - 696 22 22 (Merkez Şube)

forum akademi atakent kroki